يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2 3
 
منوی کاربران
راهنمای ارباب رجوع
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره آموزشی کشوری آشنایی با قوانین و مقررات استخدامی

دوره آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی با حضور بیش از 200 نفر از کارشناسان کارگزینی و مسوولان امور اداری واحدهای مختلف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از 25 لغایت 29 مرداد 1396 برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی، در سالن اجتماعات ابن سینای دانشکده پزشکی با حضور احمد ماهی مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، شفیعی مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

در ابتدای مراسم شفیعی مدیر توسعه سرمایه انسانی دانشگاه ضمن خوش آمد گویی به شرکت کنندگان و تقدیر و تشکر از مُدرسان، به تشریح اهداف و فرایند های اجرایی برگزاری دوره پرداخت.

در ادامه مراسم ماهی مدیر کل منابع انسانی وزارت متبوع با سخنانی به اهمیت تشکیل این دوره ها و کارگروه های آموزشی در حوزه منابع انسانی اشاره کرد و سپس به تبیین سیاست های کلی نظام و برنامه های توسعه، دستورالعمل ها و آیین نامه های اجرایی و دستورالعمل های مربوط به رشته شغلی کارگزین پرداخت.

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هدف از اجرای این دوره را در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به نیازسنجی انجام شده به منظور ارتقای سطح دانش و کسب مهارتهای تخصصی شاغلین رشته شغلی کارگزین توسط اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برشمرد.

دکتر مهران لک مدیر توسعه سازمان و تحول اداری با حضور در کارگاه های آموزشی، افزایش مهارت و یادگیری را یکی از اهداف مهم برنامه های آموزشی دانشگاه و همچنین  دوره آموزش مقدماتی قوانین و مقررات استخدامی ذکر کردند. وی با توجه به حرکت دانشگاه به سمت سازمان يادگيرنده افزود: سازمان یادگیرنده با ايجاد ساختارها و استراتژي ها به ارتقاي يادگيري سازماني كمك مي كند و یکی از نيازهای اساسی سازمان ها براي سازگاري با تغييرات می باشد.

در این دوره آموزشی، مُدرسانی از دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، تهران، همدان، مشهد، کرمان، گیلان و شهید بهشتی؛ درخصوص تاریخچه قوانین و مقررات اداری و استخدامی، موضوعات استخدام و ورود به خدمت، آموزش و ارزیابی عملکرد، حقوق و مزایا، بازنشستگی و طبقه بندی مشاغل و ارتقای رتبه، و نرم افزار جامع پرسنلی و هیات علمی را در سه کارگروه 70 نفره برای فراگیران تدریس کردند.

لطفا به منظور دریافت فایل های آموزشی مربوطه کلیک نمایید

 

 

 


٠٩:٢٣ - سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٤١٦    /    تعداد نمایش : ٢٦٦١پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.