دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

عیادت رییس دانشگاه از مجروحان حادثه تروریستی سامرا در بیمارستان لقمان/اقدامات تشخیصی و درمانی برای مجروحان به خوبی در حال انجام است

 دکتر پیوندی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به همراه دکتر امیدوار رضایی رییس بیمارستان لقمان شامگاه سه شنبه 18 آبانماه از مجروحان حادثه تروریستی سامرا در بیمارستان لقمان حکیم عیادت کرد.

دکترپیوندی ضمن عیادت ازهشت تن از مجروحین حملات  تروریستی در سامراء که در بیمارستان لقمان بستری هستند، در جریان روند درمانی آنها قرار گرفت و در این باره گفت: اقدامات  تشخیصی ودرمانی برای مجروحان به خوبی در حال انجام است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی اظهار داشت: از۸۸مجروح حادثه تروریستی سامرا، 13 تن از ایشان در بیمارستان های تابعه دانشگاه تحت درمان می باشند، که از این تعداد 8 نفر در بیمارستان لقمان، 3 نفر طالقانی، 1 نفر شهداء تجریش و 1 نفر در بیمارستان 15 خرداد بستری شدند، که 4 نفر بعد از اقدامات درمانی مرخص شدند.

دکتر پیوندی طی این بازدید از روند درمان این مجروحین، دستوراتی را جهت تسهیل در ارائه خدمت  بهتر و سریعتر  به آنان صادر کرد.

همچنین بیماران مذکور از اقدامات درمانی و برخورد مناسب پزشکان، کادر درمانی بیمارستان ها و مسئولین دانشگاه ابراز رضایت کردند.

گفتنی است مجروحین از شهرهای آبادان، اصفهان، بوشهر،مینودشت وبندرعباس بوده وحال عمومی آنان نسبتاً خوب گزارش شده جز یک مور که دچار سوختگی سر وصورت ودست وپا می باشد.

همچنین بیمارستانها از سوی وزیر بهداشت مسئول شدند تا امکانات بازگشت این مجروحان به شهرهایشان پس از تکمیل روند درمانی را فراهم کنند.

اسامی این مصدومین عبارتند از:

مرتضی کاظمی از مینودشت استان گلستان - عارف حسونی از آبادان - ابوالفضل قصابی از اصفهان - فرشته ربیعی از بوشهر - طیبه مسلم نژاد از بندر عباس -  زیاده رئیسی از کهنوج  -  مریم رئیسی از کهنوج - زینب محمدی پور از بندر عباس.

 

 


١٠:١٨ - چهارشنبه ١٩ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٥٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.