يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

ششصد و پنجاه وپنجمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و سی و هفتمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد

 ششصد و پنجاه وپنجمین جلسه شورای تخصصی آموزشی و سی و هفتمین جلسه شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی دانشگاه شانزدهم آبان ماه با حضور دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه، مدیران، مشاوران معاونت آموزشی و معاونین آموزشی دانشکده ها در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه در خصوص لزوم وجود یک سامانه مرکزی به منظور ثبت پایان نامه های دانشجویان در وزارت بهداشت، برگزاری کارگاه های آموزشی مقاله نویسی با همکاری معاونت پژوهشی، ایجاد سازو کار تدوین استراتژی ونحوه نظارت بر عملکرد دانشجویان در تهیه مقالات و پایان نامه ها بررسی شیوه نامه تاکید کرد.

وی  در ادامه تعیین ظرفیت اعضای هیات علمی برای راهنمایی پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد و رساله دکتری و همچنین شرح وظایف نمایندگان تحصیلات تکمیلی در جلسات دفاع از پایان نامه و رساله دانشجویان مطالبی را عنوان کرد.

دکتر صدوقی با اشاره به  این مطلب که در تدوین برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی توجه ویژه ای به توسعه  آموزش مجازی شده است اظهار داشت: راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی مجازی و نقش آن در ایجاد بستر مناسب به منظور ارائه برخی از دروس در رشته های علوم پزشکی به صورت مجازی، لزوم  توجه همگان را به توسعه آموزش مجازی بر می انگیزد.

 معاون آموزشی دانشگاه در ادامه بر لزوم ایجاد سازو کار مناسب به منظور آزمون مجدد در برخی از دروس، برنامه ریزی مجازی سازی دروس تئوری در دانشکده ها، باز نگری مقررات مربوط به استانداردها، آیین نامه و دستور العمل های دورهای ph.d  و کارشناسی ارشد تاکید کرد.

در ادامه جلسه دکتر صدوقی خواستار برنامه ریزی به منظور مجازی سازی دروس نظری و پایه و تخصصی مطابق با شرایط آیین نامه آموزش ترکیبی با توجه به محتوای دروس، ساعات و روش ارزیابی و ... از سوی معاونین آموزشی دانشکده ها شد.

راه اندازی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در مقطع کارشناسی ارشد، راه اندازی رشته روانشناسی سلامت در مقطع کارشناسی ارشد، آیین نامه آموزش ترکیبی در دوره های دکترای عمومی (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ) و مصوب جلسه شماره 63 تاریخ 9/3/95 شورای عالی بر نامه ریزی علوم پزشکی در 15ماده و 8تبصره  از دیگر مواردی بود از سوی آموزش کل و تحصیلات تکمیلی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خبرنگار: معصومه عطایی


١٠:٠٥ - دوشنبه ١٧ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.