دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید وزیر بهداشت از شهرستان های شرق استان تهران_۲/ تاکید بر ارتقای ظرفیت بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه

 وزیر بهداشت در ادامه سفر یک روزه خود به شرق استان تهران، به منظور بررسی روند ارائه خدمات درمانی از بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان فیروزکوه بازدید کرد.
دکتر سید حسن هاشمی که به همراه دکتر پیوندی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و هیأت همراه به فیروزکوه سفر کردند، در ابتدای ورود خود با استقبال گرم مردم ومسئولین شهرستان مواجه و پس از دیداری کوتاه وارد بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان شدند.
در این بازدید ابتدا بخش های درحال ساخت بیمارستان مورد بررسی قرار گرفت و دکتر هاشمی با حضور در پروژه و کسب اطلاعات دقیق از جدیدترین پیشرفت ها خواستار تسریع در تکمیل این بخش ها شد و بر بهسازی و رعایت اصول مهندسی و معماری مورد تایید وزارتخانه تاکید کرد.
وزیر بهداشت در ادامه وارد فضای درمانی این بیمارستان شد و از بخش های مختلف بازدید کرد. اتاق های عمل، آزمایشگاه، بخش های بستری زنان و مردان از جمله بخش های مورد بازدید بودند.
دکتر هاشمی در این بازدید بر ارتقاء ظرفیت بیمارستان تأکید کرد و مقرر گردید با اجرای برنامه های در نظر گرفته شده، بیمارستان امام خمینی فیروزکوه به بیمارستان 64 تختخوابی ارتقا یابد.
همچنین تداوم برنامه های عمرانی در خصوص بهسازی فضای عمومی و معابر و دسترسی های بیمارستان از جمله موضوعات مورد تقاضای وزیر در این بازدید بود که در این خصوص دستورات لازم صادر شد.
شایان ذکر است بیمارستان امام خمینی فیروزکوه از جمله بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد که از سال 85 شروع به فعالیت کرده است. ارائه خدمات درمانی در 15 رشته تخصصی در این بیمارستان توانسته بخشی از نیازهای درمانی مردم را در این منطقه تأمین نماید اما به دلیل حجم بالای ترانزیت از این شهرستان نیازمند توسعه فضا و امکانات برای خدمت رسانی به عموم مردم می باشد.


٢١:٠٤ - پنج شنبه ١٣ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٣٢١    /    تعداد نمایش : ٤١١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.