يکشنبه ٢٢ تير ١٣٩٩ - 
1 2 3 4
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

1139 بازدید در 6 ماهه اول سال جاری / مدت زمان رسیدگی به شکایات در معاونت درمان یک روزه شد

رییس اداره نظارت و بازرسی معاونت درمان از رسیدگی به شکایات واصله به معاونت درمان در حداکثر یک روز کاری خبر داد و افزود: از اول آبان ماه رسیدگی به شکایات دریافت شده از سوی نهادها، سامانه های نظارتی 1690 و 1590، حضوری، سامانه تلفنی ثبت شکایات و صدورپروانه ها را به یک روز کاری کاهش می یابد.

وی با بیان این خبر که در 6 ماهه نخست سال جاری تعداد 1050 مورد بازدید از مراکزدرمانی و 89 بازدید مشترک با سازمان ها، نهادها و ارگان ها انجام شده است، افزود: بعد از گذشت شش ماه از سال جاری، با برنامه ریزی و تلاش کلیه همکاران حوزه ستادی معاونت درمان، توانستیم 1139 بازدید از مراکز مختلف تحت نظارت دانشگاه انجام دهیم.

رییس اداره بازرسی و نظارت تعداد 428 تعهد اخذ شده از مراکز درمانی، 17 شکایت در دست بررسی بیمارستان ها، 182 شکایت بیمارستانی، 92 مورد پلمپ و 68 مورد فک پلمپ و تعطیلی، رسیدگی به 161 پرونده دریافتی از اسناد نظارتی 1690، 117 مورد تذکر و اخطار به مراکز درمانی سوء مصرف مواد و ارسال 106 پرونده به تعزیرات را از جمله اقدامات صورت گرفته عنوان کرد.

دکتر فرجی تصریح کرد در 6 ماهه اول سال جاری، علاوه بر تشکیل ماهانه کمیته ماده 31 دانشگاه و بررسی 36 پرونده، اعتباربخشی 12 مرکز آموزشی پزشکی و درمان در حوزه گردشگری سلامت نهایی و گواهی IPDاز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای ایشان اخذ شد.

همچنین مستندات پزشکان درمانی تمام وقت دانشگاه اخذ و بررسی کارشناسی و اعلام اسامی به سازمان های بیمه گر که 108 پزشک حائز شرایط 2Kشده اند، انجام شد.

وی در خاتمه از شهروندان خواست درصورت مشاهده هر گونه تخلف با سامانه شبانه روزی تلفنی این معاونت به شماره 66709070 تماس بگیرند و از طریق شماره های تلفن این اداره پیگیر شکایت خود باشند.


١٢:١٥ - سه شنبه ١١ آبان ١٣٩٥    /    عدد : ٣٨٢٣٨    /    تعداد نمایش : ٣٤٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.