چهارشنبه ٠١ آبان ١٣٩٨ - 
1 2 3 4
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

هشتصد و پنجاه و پنجمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه در پژوهشکده بیماریهای گوارش و کبد برگزار شد

هشتصد و پنجاه و پنجمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه با حضور دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، کلیه اعضای هیات رییسه و دکتر زالی رئیس پژوهشکده و سایر اعضاء در پژوهشکده بیماری‌های گوارش و کبد برگزار شد.

در این جلسه ابتدا طبق روال معمول دستورات جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و سپس با حضور رییس پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد، مسایل، مشکلات و پیشنهادات مرتبط با این پژوهشکده مطرح شد و تصمیماتی در خصوص توسعه فعالیت های مرکز و حل مشکلات پیش روی اتخاذ شد.

گفتنی استپژوهشکده تحقیقات بیماری‌های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1379 شروع به فعالیت نموده است. در طی سالیان متمادی با درنظر گرفتن اساسنامه خود تلاش روزافزونی به منظور ارتقاء سطح و جایگاه پژوهش‌ها علوم بالینی و علوم پایه و ملکولی با درنظر گرفتن حیطه نگرش خود بر بیماری‌های گوارش و کبد، انجام داده است. ارتباطات علمی و بین‌المللی متعدد، اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مهم و با اهمیت، تربیت نیروی متخصص پژوهش محور، بکارگیری از نیروهای پژوهش‌گر و محقق جوان و تأسیس آزمایشگاه‌های تخصصی و منحصر به فرد برای تحقیقات پایه، از جمله دستاوردهای این مرکز در طی دهه گذشته بوده است. روند رو به رشد کمی و کیفی فعالیت‌های پژوهشی این مجموعه علمی همانند سازمان‌های علمی و تحقیقاتی در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته به سمت توجه بیشتر و اهتمام در تقویت، تثبیت و ارتقاء شاخص‌های مختلف تولید علم و پژوهش از طریق برنامه ریزی، تفکر علمی، سازماندهی و طراحی پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی مصروف شده است. از جمله پیشرفت‌های این پژوهشکده در طی چند سال گذشته که با همت و تلاش وصف‌ناپذیر ریاست آن صورت گرفته است، توسعه فیزیکی و ارتقاء کیفی مکان فعالیت پژوهشکده می‌باشد که بیش از 7000 متر مربع مساحت مفید را دربرمی‌گیرد.
 


١٢:٥٣ - دوشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٧٤٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٠٢٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.